Hotel Victória Nová Dubnica - dvojlôžková izba Hotel Victória Nová Dubnica - dvojlôžková izba Hotel Victória Nová Dubnica - kúpeľňa Hotel Victória Nová Dubnica - exteriér

Nová Dubnica a okolie.

Hotel Victória - exterier

     Nová Dubnica leží v malebnom Považí v Ilavskej kotline, ktorá sa tiahne od severovýchodu na juhovýchod.
     Mesto je moderné, mladé, budované v päťdesiatych rokoch, história je krátka a úzko spätá s najbližším okolím v Ilavskej kotline. Príroda okolo mesta priam láka k nenáročným turistickým vychádzkam.
     Nová Dubnica je predurčená na východiskové miesto pre turistiku, cykloturistiku, ako aj denné navštevovanie lyžiarskych stredísk Homôlka, Mojtín, Vršatec, Zliechov a Čičmany.

 

Hotel Victória - exterier

     V neďalekom okolí sa nachádza historické mesto Trenčín so svojou dominantou Trenčianským hradom.
     Trenčín je prirodzeným geografickým centrom stredného Považia. Vďaka svojej strategicky výhodnej polohe je významným centrom obchodu, hospodárstva, kultúry a športu.
     Svoje sídla a pobočky tu majú mnohé inštitúcie a spoločnosti. Dlhoročnú tradíciu v meste majú výstavy a veľtrhy, mesto je známe i ako mesto módy.

 

Hotel Victória - exterier

     Po krátke turistickej prechádzke sa taktiež dostanete do neďalekých kúpeľov Trenčianske Teplice , ktoré sú časťou Strážovských vrchov, v údolí potoka Teplička, severovýchodne od Trenčína.
     Už stovky rokov vracajú chorým zdravie a zdravým dávajú relax a novú chuť do života. V liečení ochorenia pohybového aparátu patria k najvzácnejším slovenským kúpeľom s dlhodobou tradíciou a nadpriemernými liečebnými výsledkami.

Copyright (c) 2010 Hotel Victoria Nová Dubnica